GOT2GROW TECHNOLOGIES – OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI FLORAHUMUS

KWIATY I TRAWA

Podstawą mocnej i zdrowej trawy jest silny i rozbudowany system korzeniowy.

Z lewej – brak Florahumusu, z prawej: standardowa dawka FLORAHUMUSU

Warstwa próchnicza w glebie ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w płytkim systemie korzeniowym jaki występuje w trawach i roślinach ozdobnych.

Warstwa próchnicza zawierająca kwasy humusowe stymuluje rozrost systemu korzeniowego, zwiększa się liczba odnóg bocznych i drobnych korzeni które są najważniejszym elementem pobierającym składniki mineralne przez roślinę.

Jeśli twoim celem jest mocny i gęsty trawnik, FLORAHUMUS pomoże ci osiągnąć ten cel.

Właściwości Florahumusu bardzo pozytywnie wpływają na agregację wody na głębokości warstwy korzeniowej, co zmniejsza stres rośliny w trakcie niedoborów wody. Zapobiega to tak zwanemu spaleniu trawy, co podczas pielęgnacji trawników jest bardzo istotne. W przypadku bardzo obfitych deszczów lub podtopień, warstwa próchnicza zapobiega zgniciu rośliny chroniąc korzenie przed długotrwałym nadmiarem wody.

Badania naukowe przeprowadzone na preparacie FLORAHUMUS jednoznacznie wykazują poprawę kondycji roślin, oraz szczegółowo opisują możliwość ograniczenia dawkowania nawozów mineralnych – dzięki lepszemu pobieraniu tych składników poprzez rozbudowany system korzeniowy.

Produkt wymagany przy zabiegach:

Rozsiew nowej trawy

Szybkie ukorzenienie trawy z rolki na docelowym trawniku

Przyspieszenie regeneracji ubytków trawy

(uszkodzenia mechaniczne, chemiczne)

Uprawa trawy paszowej

Utrzymanie boisk, pól golfowych, zieleni miejskiej

Menu